Przewody koncentryczne 50 ohm

Przewody koncentryczne o impedancji 50Ω oferowane przez nas są od lat cenionymi na rynku produktami najwyższej klasy.

Są to konstrukcyjnie nowoczesne lub tradycyjne przewody współosiowe do stosowania w systemach transmisji i odbioru sygnałów wysokiej i niskiej częstotliwości. Znakomite parametry w szerokim zakresie częstotliwości, duża gama z najczęściej  używanych na rynku typów oraz najwyższa jakość za rozsądną cenę to wyznacznik naszej oferty. Większość kabli jest dostępna bezpośrednio z naszego magazynu. Wieloletnie doświadczenie na rynku kabli 50ohm oraz walory wymienione powyżej stawiają nas w gronie najlepszych dostawców tego typu produktów w kraju. Do produkcji używamy tylko najlepszych materiałów oraz nowoczesnych technologii ( np. kable z dielektrykiem spienionym jak RF-5, MRC-240 itd. są produkowane metodą spienienia fizycznego, dzięki czemu wilgoć z otoczenia nie ma wpływu na ich parametry – więcej informacji na ten temat w rozdziale „informacje techniczne”). Poniżej prezentujemy główne grupy oferowanych przez nas kabli 50Ω. Szczegółowe informacje na temat każdego z nich można znaleźć w rozdziale „produkty” lub wybierając konkretny element z listy.

seria RG RG-58, RG-58 ALL, RG-142, RG-174, RG-178, RG-179, RG-187, RG-188, RG-196,
RG-213, RG-214, RG-216, RG-223, RG-316, RG-400 *
seria RF RF-5, RF-7, RF-10
seria MRC MRC-195, MRC-200, MRC-240, MRC-300, MRC-400, MRC-600
kable feederowe RF-1/2’, RF-7/8’, RF-1 1/4', RF-1 5/8’

Do kabli feederowych oferujemy również wysokiej jakości złącza. Informacje na ten temat można uzyskać kontaktując się z nami drogą e-mailową lub telefonicznie.

*Przewody RG dostępne również w wersjach spełniających normę MIL-C-17 F/G ( na zamówienie ). Szczegółowe informacje na zapytanie.

Przedstawiona powyżej specyfikacja jest tylko częścią naszej oferty, dającą orientację  o proponowanym asortymencie. Wyczerpujące informacje można uzyskać kontaktując się z nami drogą elektroniczną lub telefonicznie (patrz „kontakt”). Wykonujemy również kable pod potrzeby konkretnego odbiorcy (np. producenta, firmy handlowej, itp.) wg naszego projektu lub dostarczonej specyfikacji, także nasze produkty zmodyfikowane wg życzenia z nadrukiem i etykietą klienta. Realizujemy duże, ale również i mniejsze zlecenia OEM ( w celu uzgodnienia szczegółów prosimy kontakt ).