Przewody do systemow alarmowych oraz domofonowych

Przewody przeznaczone do stosowania w systemach alarmowych i domofonowych firmowane przez nas są specjalistycznymi produktami przeznaczonymi do stosowania w profesjonalnych instalacjach dozorowych. Pełnią ważne zadania zapewniając ochronę i bezpieczeństwo, w związku z tym są produkowane z najlepszych materiałów aby zapewnić niezawodność działania. Poniżej prezentujemy główne grupy oferowanych przez nas kabli tego typu. Szczegółowe informacje na temat każdego z nich można znaleźć w rozwinięciu tego rozdziału lub w rozdziale „produkty”.

Zastosowania : systemy alarmowe, domofonowe oraz inne instalacje specjalistyczne :   

kable instalacyjne wewnętrzne
YTLY 6x0.5 Alarm-Flex, YTDY 4x0.5, YTDY 6x0.5, YTDY 8x0.5, YTDY 10x0.5
kable instalacyjne zewnętrzne żelowane
XSTDYz 6x0.5, XSTDYz 8x0.5, XSTDYz 10x0.5, XSTDYz 12x0.5, XSTDYz 14x0.5 *

* Kable zewnętrzne mogą być zakopywane w ziemię i mają płaszcze wykonane z czarnego polietylenu oraz zabezpieczenie żelem lub taśmą żelową. Wykonujemy również nietypowe przewody na zamówienie. Informacje na ten temat można uzyskać kontaktując się z nami drogą e-mailową lub telefonicznie.

Przedstawiona powyżej specyfikacja jest tylko częścią naszej oferty, dającą orientację  o proponowanym asortymencie. Wyczerpujące informacje można uzyskać kontaktując się z nami drogą elektroniczną lub telefonicznie (patrz „kontakt”). Wykonujemy również kable pod potrzeby konkretnego odbiorcy (np. producenta, firmy handlowej, itp.) wg naszego projektu lub dostarczonej specyfikacji, także nasze produkty zmodyfikowane wg życzenia z nadrukiem i etykietą klienta. Realizujemy duże, ale również i mniejsze zlecenia OEM ( w celu uzgodnienia szczegółów prosimy kontakt ).s leo.