Promocje

Poniżej aktualne promocje na nasze produkty . Zapraszamy do skorzystania. Wszelkich informacji udziela nasz Dział Handlowy (poczta@satec.com.pl).

Promocja przewodu UTP kat.5e

Zapraszamy do skorzystania z promocji cenowej czteroparowego przewodu teleinformatycznego kategorii 5e. Bardzo solidny produkt w wysokiej klasy pull-boxie 305m lub do wyboru na szpuli 500m. Promocja ważna do odwołania lub do wyczerpania zapasów magazynowych. Wszelkich informacji udziela nasz Dział Handlowy (poczta@satec.com.pl).

Promocja kabla feederowego ½’

Zapraszamy do skorzystania z promocji cenowej wysokiej klasy przewodu koncentrycznego 50 Ω

RF-5012 ( feeder ½ ’ – żyła wewnętrzna 4,8 mm, dielektryk 12,2 mm, średnica zewnętrzna 15,8 mm ) do zastosowań radiokomunikacyjnych (odpowiednik LDF4-50A Andrew). Promocja ważna do odwołania lub do wyczerpania zapasów magazynowych. Wszelkich informacji udziela nasz Dział Handlowy (poczta@satec.com.pl ).

Promocja przewodu CCTV RG-59 + 2×0,75

Zapraszamy do skorzystania z promocji cenowej przewodu koncentrycznego 75 Ω typu RG-59 z zasilaniem 2×0,75 do kamer CCTV. W promocji cena zakupowa tego kabla jest niższa od wersji z zasilaniem 2×0,5 konkurencyjnych przewodów !!! Wysokiej klasy produkt, koncentryk ma oplot o gęstości krycia powyżej 90%. Sposób pakowania : szpule 100m i 200m. Promocja ważna do odwołania lub do wyczerpania zapasów magazynowych. Wszelkich informacji udziela nasz Dział Handlowy ( poczta@satec.com.pl ).

Promocja kabla MRC-400 ECO

Zapraszamy do skorzystania z promocji cenowej przewodu koncentrycznego MRC-400 ECO ( 50 Ω ) typu CNT-400 ( żyła wewnętrzna 2,74 mm, dielektryk 7,24 mm, średnica zewnętrzna 10,3 mm )  do zastosowań radiokomunikacyjnych. Promocja ważna do odwołania lub do wyczerpania zapasów magazynowych. Wszelkich informacji udziela nasz Dział Handlowy ( poczta@satec.com.pl ).

Promocja przewodów CTF-100 DIGITAL , CTF-113 DIGITAL

Zapraszamy do skorzystania z promocji cenowej przewodów koncentrycznych 75 Ω  CTF-100 Digital oraz CTF-113 Digital. Te najwyższej klasy kable koncentryczne można teraz zamawiać z dodatkowym rabatem 5% od ceny hurtowej ( dla ilości zakupowej minimum 1 km ). Oba kable spełniają wymogi rozporządzenia MTBiGM w sprawie budownictwa zbiorowego zamieszkania. Sposób pakowania : karton 100m, szpula 200m lub 500m. Promocja ważna do 01-11-2016r. lub do wyczerpania zapasów. Wszelkich informacji udziela nasz Dział Handlowy ( poczta@satec.com.pl ).

Promocja odcinków niestandardowych z magazynu

Zapraszamy do skorzystania z promocji niemiarowych ( innych niż standardowe produkcyjne ) odcinków różnych typów kabli i przewodów. Wyprzedażą w bardzo atrakcyjnych cenach objęte są gotowe odcinki z zestawienia w załączniku. Ceny promocyjne obowiązują przy zakupie całego odcinka o podanej długości. Promocja ważna do wyczerpania stanów magazynowych. Wszelkich informacji udziela nasz Dział Handlowy ( poczta@satec.com.pl ).

Promocja przewodu UTP kat.5e

Promocja czteroparowego przewodu teleinformatycznego UTP kat. 5e w białym pull-boxie 305m, polegająca na dostawie produktu z etykietami odbiorcy ( łącznie z jego logo ) już od 10 szt. !!!! Zapraszamy do współpracy. Promocja ważna do odwołania lub do wyczerpania zapasów magazynowych. Wszelkich informacji udziela nasz Dział Handlowy ( poczta@satec.com.pl ).

Promocja przewodów COAX 100 RED Cu, COAX 113 RED Cu

Zapraszamy do skorzystania z promocji cenowej miedzianych przewodów koncentrycznych 75 Ω. Takie kable ( z miedzianą żyłą i ekranem ) już coraz trudniej spotkać na rynku ze względu na ich wysokie ceny. W tym przypadku jednak można zakupić takie kabel w zaskakująco niskiej cenie !!!   Sposób pakowania : karton 100m, szpula 500m. Inne odcinki do uzgodnienia. Promocja ważna do odwołania lub do wyczerpania zapasów magazynowych. Wszelkich informacji udziela nasz Dział Handlowy ( poczta@satec.com.pl ).

Promocja przewodu MiniCoax R-41 S-02Y ( YWDXPEK 75-0.41/1.9, śr. zew. 3,1 mm !!!)

Zapraszamy do skorzystania z promocji cenowej miniaturowego przewodu koncentrycznego 75 Ω. Jego bardzo mała średnica zewnętrzna ( 3,1 mm !!! ) oraz dobre parametry elektryczne i mechaniczne pozwalają na stosowanie tego produktu wszędzie tam gdzie nie zmieszczą się standardowe przewody koncentryczne. Znakomicie sprawdza się przy produkcji anten. Występuje również wersja z zasilaniem ( R-41+2×0,5 ). Sposób pakowania : krążki 100m, 200m, szpule 500m lub 1000m. Produkt dostępny w kolorze szarym. Promocja ważna do odwołania lub wyczerpania zapasów. Wszelkich informacji udziela nasz Dział Handlowy ( poczta@satec.com.pl ).

Promocja dla nowych klientów naszej firmy

Dla wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem stałej hurtowej współpracy z nami proponujemy tak zwany zakup próbny na sprawdzenie naszych produktów. Ceny na taki zakup ustalamy indywidualnie, natomiast transport odbywa się najczęściej na nasz koszt. Zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Promocja ważna do odwołania. Wszelkie uzgodnienia prowadzi i informacji udziela nasz Dział Handlowy ( poczta@satec.com.pl ).

Szczegółowe informacje dotyczące pozostałych oferowanych przez naszą  firmę wyrobów znajdują się w rozdziale „Produkty”. Są tam dostępne karty katalogowe z dokładnymi opisami i parametrami poszczególnych kabli i przewodów  w postaci plików PDF.