NOWOCZESNE KABLE, PRZEWODY I ŚWIATŁOWODY


Współczesna gospodarka wymaga szybkiego i niezakłóconego przepływu danych i informacji. Tylko nowoczesne urządzenia mogą sprostać tym wymaganiom. Nasze kable spełniają wszystkie wymogi najnowszych technologii. Poczynając od najprostszych przewodów a kończąc na najbardziej zaawansowanych konstrukcjach na poziomie światowym jesteśmy w stanie spełnić wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców oferując przy tym konkurencyjne ceny. Tworzenie i oferowanie dobrych kabli to nasza prawdziwa pasja już od wielu lat, natomiast najwyższa jakość w możliwie najniższej cenie to nasze motto przewodnie.

Współosiowe przewody o impedancji 75Ω do stosowania w instalacjach zbiorowych i indywidualnych, wykonane w nowoczesnej technologii spienienia fizycznego. Dostępne również w wersji żelowanej.

Uniwersalne przewody do transmisji danych oraz zastosowań multimedialnych. Miedziane kable teleinformatyczne kategorii 5e, 6, 6A, 7 i 7A oraz światłowodowe. Również żelowane i samonośne.

Nowoczesne przewody współosiowe o impedancji 50Ω do stosowania w systemach transmisji i odbioru sygnałów wysokiej i niskiej częstotliwości. Najwyższa jakość za rozsądną cenę. Dostępne również w wersjach spełniających normę MIL-C-17 F/G.

Wiele typów przewodów przeznaczonych do pracy w instalacjach telewizji przemysłowej, użytkowej, dozorowej i systemach ochrony. Również wersje żelowane, z linkami nośnymi oraz nierozprzestrzeniające ognia.

Specjalistyczne przewody używane w wielu działach nowoczesnej gospodarki a także w zastosowaniach domowych. Jeśli nie znalazłeś tego co Cię interesuje, skontaktuj się z nami.

Kable i przewody wykonane według specyfikacji lub zapotrzebowania odbiorcy. Przygotujemy projekt i przedstawimy kalkulację cenową produktu. Wykonujemy również nasze kable z nadrukiem i etykietami zamawiającego. Chcesz współpracować lub zostać dystrybutorem – napisz lub zadzwoń do nas.

ŁĄCZYMY Z PRZYSZŁOŚCIĄ

Szeroka oferta kabli optotelekomunikacyjnych i miedzianych

 

Niezależnie od tego jaki sygnał potrzebujesz przesłać zawsze możesz liczyć na to, że znajdziesz u nas odpowiedni przewód.
Obszarem zastosowań naszych produktów jest wiele dziedzin współczesnej gospodarki, ale najczęściej znajdują one użytkowników w szeroko pojętej telekomunikacji, teleinformatyce, elektronice i elektrotechnice. Polecamy szeroką gamę nowoczesnych, typowych lub nietypowych, popularnych i specjalistycznych kabli i przewodów w konkurencyjnych cenach. Istnieje również możliwość wykonania kabli na zamówienie wg specyfikacji klienta.

Nasze atuty to nieustająca dbałość o najwyższą jakość, znakomite parametry przewodów, szeroki asortyment produktów, solidne opakowania, atrakcyjne ceny i szybka dostawa.