Nasi prartnerzy

Od wielu lat współpracujemy ze światowymi liderami w produkcji kabli i przewodów, firmami „DRAKA” i „BELDEN”. Oferujemy zarówno wszystkie typy produkowanych przez nich wyrobów jaki i produkty OEM, wykonywane specjalnie dla nas według naszych specyfikacji i nazewnictwa.

Oferta ta jest uzupełnieniem produkcji własnej i daje nam do dyspozycji kilka tysięcy najwyższej klasy specjalistycznych przewodów i kabli oraz dostęp do najnowocześniejszego na skalę światową parku maszynowego w przypadku produktów OEM. Wyroby które tu proponujemy pochodzą z bezpośredniego importu i są dostępne z naszego magazynu w Łodzi lub w przeważającej części z magazynów fabrycznych firm „Draka” i „Belden” w Europie lub z poza Europy. Czas transportu dla towarów dostępnych z naszego magazynu to najczęściej 1 lub 2 dni robocze, z magazynów fabrycznych „Draki” i „Beldena” zlokalizowanych w Europie to około 7-10 dni roboczych. Terminy dostaw kabli dostępnych z magazynów w innych lokalizacjach podajemy na zapytanie.

Współpracujemy również z kilkoma producentami krajowymi, zarówno jako dystrybutorzy ich wyrobów, ale również jako ich dostawcy. Tak szeroki wachlarz oferowanych produktów daje nam możliwość zaspokojenia potrzeb wielu wymagających odbiorców.